مرور رده

فال هفتگی

Image result for astrology

فال این هفته

فال تاروت رنگیفروردین

فال هفتگی : اینطور به نظر می‌رسد که تا 2 ماه ( 8 هفته آتی) سیاره اورانوس همواره در اطراف میزان سرمایه و پول در حرکت و گردش خواهد بود. به نظر می‌رسد به طور مداوم ارزش‌ها و اعتقادات درونی شما در حال تغییر است . جالب است بدانید آنچه که در این وهله برای شما اهمیت دارد، در آینده بی‌اهمیت خواهد بود. شما باید از این جمله درس گرفته و میزان انعطاف و سازگاری خود را افزایش دهید تا به موفقیت دست پیدا کرده و ترقی کنید. سیاره اورانوس سخاوتمندانه برای شما مال و ثروت هدیه می‌آورد. این احتمال وجود دارد که در این ایام خوهان تغییر شغل باشید . این گرایش به سبب تمایل به آزادی بیشتر است. خوشحال باشید زیرا فرصت‌های جدیدی در انتظار شماست.

فال تاروت رنگی اردیبهشت

فال هفتگی: این اولین بار است که اورانوس در نشانه شما قرار دارد! به این معنی است که الگوهای قدیمی در زندگی تان شروع به شکست خوردن می کنند. محدودیت های قدیمی که در زندگی تان وجود داشته است را حذف خواهید کرد که دیگر قابل قبول و یا مناسب نیستند. رابطه ای که به دلیل ترس از تغییر شل شده بود به پایان خواهد رسید. راه های شما برای رسیدن به دنیای شما تغییر خواهد کرد. بزرگترین تغییرات دقیقا جایی است که قبلا در شما مشکلاتی ایجاد کرده بود.

فال تاروت رنگی خرداد

فال هفتگی: برای اولین بار در زندگی تان است که اورانوس در قسمت پنهان نمودار شما قرار دارد! قسمت های راز را به صورت ناگهانی افشا خواهد کرد. اگر کسی در حال تلاش است که علیه شما کاری انجام دهد – آشکار خواهد شد. حتی ممکن است که تلاش های خودتان نیز برای خودتان مضر باشد. بله، این یک ظهور است! شما در هشت سال آینده باید آماده باشید تا زمانی که اورانوس وارد نشانه شما در سال 2026 می شود. درنهایت، شما آزادتر خواهید شد و می توانید که خودتان را صادقانه و به زور کامل بیان کنید.


Image result for Marriage

فال ازدواج متولدین هر ماه را بخوانید

فال تاروت رنگیتیر

فال هفتگی: شما شروع خواهید کرد برای خود اهداف و ارزوهایی را تنظیم کنید اما ناگهان متوجه می شوید که در حال حاضر برای شما مناسب نیستند. به شیوه های جدیدی با سبکی متفاوت از زندگی شروع به دیدن می کنید، و شاید حتی اهدافی که برای خود تنظیم می کنید در گذشته اصلا به آن هم فکر نکرده بودید. به طور خلاصه، تمایل ندارید که آنچه قبلا در زندگی خود داشته اید را اجرا کنید. به سمت شیوه جدیدی از دوستان که راه های قدیمی شما را به چالش می کشند جذب خواهید شد. در این مدت احتمالا در برابر یک گروه شورش می کنید اگر احساس کنید که تحت فشار هستید. به همین دلیل است که تمایل دارید تا دوستان جدیدی را پیدا کنید که در مسیر حرکت زندگی شما قرار دارند.

فال تاروت رنگیمرداد

فال هفتگی: تا هفت سال آینده برای نشانه شما اهمیت زیادی دارد. زیرا که اورانوس در بالای نشانه شما قرار دارد که برای شما در نظر گرفته شده است. اورانوس هویت شما را در جهان بخصوص از نظر اجتماعی، شهرت و حرفه به چالش می کشد. می خواهید که از رئیس تان و دولت آزاد شوید. ادم معروفی خواهید شد. فرصتی دارید تا با روش های جدیدی کار کنید و یا به سرزمین جدیدی برسید. ممکن است همه چیز را با یک حوله پرتاب کنید و همه را از اول شروع کنید. زندگی تان را بررسی کنید و تغییراتی را که لازم است ایجاد کنید به عبارتی دیگر زندگی جدیدی را برای خودتان تجربه کنید.

فال تاروت رنگی شهریور

فال هفتگی: یک دهه ی هیجان انگیز در پیش دارید زیرا که اورانوس شما را مجبور می کند که آگاهی خود را نسبت به جهان افزایش دهید و بینش های جدیدی که تا کنون نداشتید را کشف کنید. ممکن است یک سفر غیر منتظره انجام دهید و یا تحصیلات تان را ادامه دهید. اما در هر سطح از زندگی تان، اورانوس دیدگاه های سختگیرانه را به چالش می کشد. این موضوع شما را مجبور می کند که فکر و راه های خود را مطابق با جهان تنظیم کنید. به شیوه های جدید و فکر های هیجان انگیز جذب خواهید شد! بسیاری از شما علوم، تکنولوژی و تکنیک های جدید را مطالعه خواهدی کرد. مخصوصا به دلیل کامپیوتر و تلفن همراه تان این کار را خواهید کرد. ممکن است فرصت های رسانه ای را کشف کنی. توجه کنید: اورانوس حاکم امواج رادیو و تلویزیون است و ستارگان حاکم بر رادیو هستند.


Image result for colors

رنگ مخصوص متولدین هر ماه و خصوصیات اخلاقی آن‌ها

فال تاروت رنگی مهر

فال هفتگی: در نشانه شما، اورانوس تغییرات عالی را تا هشت سال آینده به همراه دارد. به این معنی است که چیزهای قدیمی در زندگی تان از بین میرود تا چیزهای جدیدی وارد زندگی تان شود. محدودیت های که توسط خودتان و یا دیگران تحمیل شده اند غیر قابل تحمل می شوند و سعی می کنید که آن ها را از زندگی تان دور کنید! به طور خاص، اورانوس بر روی درآمد و منابع دیگران، مخصوصا همسر و شرکای کاری تان تمرکز خواهد کرد. سعی کنید که مستقل کار کنید زیرا وابستگی به منابع دیگران ناپایدار است. یک میراث ناگهانی به دست تان می رسد. ممکن است همچنین نسبت به وظایف خود صبور نباشید و بخواهید که از همه مسئولیت ها خودتان را ازاد و رها کنید.

فال تاروت رنگی آبان

فال هفتگی: برای اولین بار است که در زندگی تان، احساس خواهید کرد که اورانوس در خلاف نشانه شما تا هشت سال آینده سفر می کند. ممکن است مشارکت ها سخت باشد و یا به خوبی انجام نشوند، یا ماندن با بچه ها یا امورات مالی سخت باشد. اورانوس این موضوع را به حرکت در می آورد و می خواهد که شما از هرچیزی خودتان را رها کنید. اورانوس همچنین امور عاشقانه را به سمت زندگی تان جذب می کند. زیرا میخواهید که سعی کنید چیزی هایی که جدید، غیر معمولی هستند را امتحان کنید. عشق جدید ممکن است به عنوان یک فرار و یا هیجان در نظر گرفته شود. حرکت عاقلانه این است که به سمت تجربیات جدیدی بروید که باعث ایجاد تسلط بیشتر در زندگی تان شود. فرصت ها تهدید نیستند. می تواند فرصتی برای زندگی با آزادی بیشتر باشد

فال تاروت رنگی آذر

فال هفتگی: به نظر می‌رسد اورانوس نگرش شما را نسبت به شغل و کار تغییر خواهد داد. اگر شما شغل تان را دوست ندارید- از آن خارج خواهید شد. این کار را به صورت آگاهانه و یا ناآگاهانه انجام می دهید. می خواهید که مسئولیت های جدیدی که به شما به عنوان چالش های مختلف پیشنهاد شده است را قبول کنید. خوشبختانه، فرصتی دارید که تکنینک های جدیدی یاد بگیرید. بعضی از آذرماهی های عزیز احساس می کنند که نمی توانند از وظایف خود فرار کنند اما تلاش می کنند. اورانوس این را قطع خواهد کرد! یاد بگیرید که تغییراتی را که می خواهید انجام دهید با آگاهی کامل باشد. ایا وظیفه یک فرصت است و یا یک مشکل؟ درباره این موضوع فکر کنید.


Image result for Marriage

فال ازدواج متولدین هر ماه را بخوانید

فال تاروت رنگی دی

فال هفتگی:شما در  زندگی تان دچار هیجان خواهد شد! انواع جدیدی از سرگرمی ها را کشف خواهید کرد. نقطه نظرهای متفاوتی در ارتباط با چگونگی دیدن استعدادهای خود بکار می گیرید و بیان می کنید. تمایل دارید که در زندگی تان آزمایش کنید. ممکن است وارد یک رابطه نامعمول شوید. ناگهان شما دچار فریب ها می شوید اگر رابطه خوبی داشته باشید. حتی روابط تان با فرزندان تان تغییر خواهد کرد. شاید به طور اساسی. اگر در هر نوع سرمایه گذاری خلاقانه ای شرکت کنید، روش های جدیدی را برای انجام کارهای خود خواهید داشت. این یک زمان برای اکتشافات خلاق خواهد بود.

فال تاروت رنگی بهمن

فال هفتگی: به نظر می‌رسد که در زندگی تان تغییرات بزرگی رخ خواهد داد، زیرا که سال هاست با چیزهایی سازگاری داشتید که الان دیگر ندارید. این تغییرات بر روی خانواده شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. شاید این تغییرات با محل اقامت کامل شود. تمام روابط در گذشته تان شکسته شده است زیرا می خواهید که از الگوهای قدیمی و عادات، خودتان را رها کنید. در آینده می توانید مجددا ریشه های خود را تنظیم کنید. مشکلات و تنش های که با آنها برخورد نداشتید، دوباره ظاهر می شوند و شما باید با آن ها برخورد کنید. شکلات تلخ را آماده کنید.

فال تاروت رنگی اسفند

فال هفتگی:در آینده بیشترین تغییر در تمرکز شما در زندگی تان در هر سطح می باشد – همسایه ها، خانواده ها، دوستان تان ، تمام قرارهای تجاری و هر کاری که در روز انجام می دهید. برای شروع، رویکرد ذهنی تان تغییر خواهد کرد و موفق خواهید شد که با چشم اندازهای جدیدی به زندگی بنگرید. انعطاف پذیری جدیدی از زندگی خواهید داشت که به شما این امکان را فراهم می کند تا از طریق علم، فناوری، یوگا و طالع بینی منافع جدید خود را پرورش دهید. وارد پنجره جدیدی از هیجان می شوید فرصت هایی که در آن فکرتان گسترش پیدا می کند و دنیای تان را تغییر می دهد.


 

فال عطسه روز شنبه| فال عطسه روز یکشنبه| فال عطسه روز دوشنبه| فال عطسه روز سه شنبه| فال عطسه روز چهار شنبه| فال عطسه روز پنجشنبه| فال عطسه روز آدینه 

ماه تولد خودتون رو انتخاب کنید

فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

فال مالی هفته


Image result for money فروردین

خوشبختانه به لحاظ مالی در وضعیت خوبی قرار دارید، اما به‌زودی بخش زیادی از پس‌اندازتان را خرج می‌کنید. دل‌نگران نباشد. ممکن است در ماه آینده از محیط کارتان کمی دور باشید اما پروژه‌های کاری را از‌سر می‌گیرید.

Image result for moneyاردیبهشت

خروجی مالی خوبی دارید اما در پس‌انداز و ذخیره کردن پول‌های‌تان خیلی ضعیف عمل می‌کنید. اگر به‌زودی این روند را اصلاح نکنید دیری نخواهد گذشت که از این عادت‌تان پشیمان خواهید شد.

Image result for moneyخرداد

یکی از بهترین ماه‌های مالی را پیش رو دارید. این ماه پاداش نقدی به شما تعلق می‌گیرد که اصلا انتظارش را نداشتید. این پول را خیلی زودتر از آنچه فکر می‌کنید خرج خواهید کرد.

Image result for moneyتیر

تاخیرهایی که در ماه گذشته داشتید تاثیر زیادی بر حقوق‌تان خواهد داشت و کسر حقوق انتظارتان را می‌کشد، پس تا می‌توانید پول‌های‌تان را با آرامش خرج کنید و ولخرجی را این روزها فراموش کنید.

Image result for moneyمرداد

چیزی شبیه ارتقای شغلی انتظارتان را می‌کشد. اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری روی کاری انجام دهید، بی‌گدار به آب نزنید، حتما با کارشناس مشورت کنید.

Image result for moneyشهریور

شرایط مالی ایده‌آلی ندارید اما به‌نظر می‌رسد در آینده نزدیک قادرید کارتان را وسعت دهید. یکی از دوستان‌تان که مدت‌ها پیش از شما پول قرض کرده، بدهی‌اش را با شما صاف می‌کند.

Image result for moneyمهر

اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید نباید بیش از این فرصت را از دست بدهید. این روزها حسابی جست‌و‌جو کنید به‌نظر می‌رسد تا پایان مرداد به نتیجه مطلوب می‌رسید اما این نیاز به پیگیری شما دارد.

Image result for moneyآبان

خوشبختانه شما به اندازه کافی آینده‌نگر هستید و پس‌انداز کافی دارید. شاید در ماه‌های پیش‌رو چند ماهی حقوق دریافت نکنید و مجبور شوید از داشته‌های‌تان برای زندگی و گذران روزمره استفاده کنید.

Image result for moneyآذر

این روزها اگر‌چه باز‌پرداخت وام و گذران زندگی روزمره کمی برای‌تان دشوار است اما به‌زودی شرایط عوض می‌شود به‌حدی که می‌توانید حتی روی پس‌انداز حساب کنید.

Image result for moneyدی

مقداری پول لای یک کتاب پیدا می‌کنید. مدت‌ها قبل آن را برای پس‌انداز کنار گذاشته اما فراموش کرده بودید. این کشف با هیجان زیادی همراه است. نقطه منفی ماجرا زمانی است که همه این پول را تا انتهای ماه خرج رفیق بازی می‌کنید.

Image result for moneyبهمن

این روزها به‌خاطر خرید یا سفر بخش زیادی از پس‌اندازتان را صرف کردید اما احساس رضایت دارید و این نکته بسیار مهمی است. تا سه ماه آینده اضافه کاری چندانی نمی‌توانید داشته باشید باید محتاط‌تر پول خرج کنید.

Image result for moneyاسفند

خوشبختانه این ماه به لحاظ مالی روزهای خوبی را تجربه می‌کنید و نیاز به مساعده ندارید. اگر می‌خواهید سپرده‌گذاری در بانک داشته باشید، بهتر است خرید شمش یا سکه طلا را هم بررسی کنید.

 


حتما بخوانید: طالع بینی ازدواج 


فال عشق این هفته


Image result for love فال عشق فروردین

این هفته شما و همسرتان از یک اتفاق کاملا غیر منتظره لذت میبرید که با خود هیجان رابه رابطه شما می آورد. شاید تصمیم بگیرید که باهم به یک سفر دور بروید و از تمام لحظات کنونی خود لذت می‌برید.

Image result for loveفال عشق اردیبهشت

خورشید و عطارد باهم به بخش روابط شما سفر کرده و نقطه عطفی را در روابط شما ایجاد کرده اند. مثل این است که همیشه یک خبر خوبی در زندگی وجوددارد. در اواسط هفته برای رسیدن به یک هدف مشترک هم دیگر را حمایت میکنید و بحث هاي‌ معنوی که با یک دیگر دارید روابط تان را محکم تر از قبل میکند.

Image result for loveفال عشق خرداد

ونوس هنوز هم دربخش روابط جدول شما در حرکت است. ونوس تمام مسائل رابطه اي شما را تحت حمایت خود قرار داده است و ارتباطات عاشقانه شما رابه هیجان می آورد. ونوس و اورانوس در فاصله ۱۲۰ درجه اي از یک دیگر قراردارند در نتیجه ممکن است همسرتان پیشنهاد کاری را بدهد که شما زیاد تمایل به انجام آن نداشته باشید. اگر از منطقه امن خودتان بیرون بیایید روابط عاشقانه و رمانتیک خیلی خوب و موفقی خواهید داشت.

Image result for loveفال عشق تیر

این هفته هفته اي رمانتیک برای شماست. در روز سه شنبه با کسی ملاقات خواهید داشت که مدت هاست مجذوب او شده اید. ممکن است در کلاس کنار صندلی شما نشسته باشد یا ممکن است عضو انجمنی باشد که شما هم هستید. اواخر هفته بحث هاي‌ سازنده اي با همسرتان پیرامون مسائل زندگی خواهید داشت.

Image result for loveفال عشق مرداد

این هفته عشق در زندگی شما مسئله اي کاملا ماجراجویانه می‌باشد. از منطقه امن خود بیرون بیایید تا بزودی با شخص ایده آل خود ملاقات داشته باشید. او درست همان شخصی است که شما میخواستید.

Image result for loveفال عشق شهریور

این هفته بحث هایي عمیق و الهام بخش با محبوبتان خواهید داشت و با نظرات و جملات مثبت به یک دیگر روحیه و اعتماد به نفس میدهید.هیچ نوع دیدگاه منفی بین شما وجود ندارد بهمین دلیل روابط عاشقانه بین شما بسیار محکم و استوار است. در روز پنجشنبه تصمیمی بسیار مهم با یک دیگر می‌گیرید به طوری‌كه هیچ توجهی به سختی شرایط نخواهید داشت.

Image result for loveفال عشق مهر

ونوس دربخش ارتباطات شما در حال حرکت است و شما از موفقیت هاي‌ پیش رو لذت زیادی می‌برید. این هفته دربخش مشارکت ها ونوس در زاویه اي منحصر به فرد نسبت به اورانوس قرار دارد. در نتیجه این موقعیت ستارگان نشان می‌دهد که اینروزها ایده اي بسیار عجیب به شریکتان می‌دهید که باعث میشود او به هوش و استعداد شما پی ببرد.

Image result for loveفال عشق آبان

اوایل هفته در موقعیت بسیار حساس رمانتیکی قرار می‌گیرید. اواسط هفته خورشید در موقعیتی هماهنگ با نپتون سیاره روحانی و عشق بلاشرط قرار دارد. نپتون در پنجمین خانه عاشقانه شما قرار دارد بنابر این اگر تاکنون نیمه گم شده تان را پیدا نکرده اید این اتفاق قرار است همین روزها به وقوع بپیوندد. اگرهم در رابطه اي هستید روزهای خوبی رابا هم می گذرانید.

Image result for loveفال عشق آذر

این هفته برای شما هفته عشق است. ونوس دربخش عشق جدول شما در زاویه خوبی نسبت به اورانوس قرار دارد بنابر این در مسائل احساسی بسیار خوش شانس هستید. اگر مجرد هستید با شخصی آشنا می‌شوید و به یک دیگر دل خواهید بست و اگرهم در رابطه اي هستید روزهای خوبی رابا هم سپری خواهید کرد.

Image result for loveفال عشق دی

این هفته تصمیم دارید به یکی از خویشاوندان کمک کنید یا این‌که به مسائل خانوادگی بپردازید بنابر این به مسائل عاشقانه توجه زیادی نشان نمیدهید. حل کردن مسائل خانواده باعث می‌شود درهای زیادی به سوی شما و همسرتان باز شود و بیشتر بتوانید روی روابطتان متمرکز شوید.

Image result for loveفال عشق بهمن

اگر تنها هستید وقت آن رسیده با اشخاص جدیدی آشنا شوید. احتمال این‌که با فرد ایده آل خود آشنا شوید بسیار زیاد است. برای شکل گرفتن این ملاقات دست و پا نزنید خودش اتفاق خواهد افتاد و احتمال این‌که به عشقی ثابت مبدل شود بسیار زیاد است.

Image result for loveفال عشق اسفند

این هفته بحث هاي‌ رضایت بخشی با معشوقتان خواهید داشت. سعی کنید در گفتگوهایتان بیشتر روی مسائل معنوی تمرکز کنید. تصمیماتی سازنده با یک دیگر میگیرید و همه ی چیز همان طور که هر دوی شما میخواهید پیش می‌رود. سایت سرگرمی تالاب

 

حتما بخوانید: روح شما با کدام رنگ‌ سازگار است؟

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) اسفند

اسفند عقب نشینی عطارد برای متولدین اسفند شدیدا احساس می‌شود. این عقب نشینی بر اموری چون کار و سلامتی تاثیر فراوانی دارد. به این صورت که احتمالا وسایل مورد نیازتان خراب شود، در ارتباط با دیگران مشکل ایجاد شود و یا حتی در حین کار سیستم…

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) بهمن

بهمن احتمالا در این هفته از رفقا و شرکای قدیمی خود خبردار شده و با آنان ملاقات خواهید کرد. فرصتی برای شما ایجاد خواهد شد تا درباره رابطه‌ی فعلی خود بیندیشید و به جنبه‌های مثبت و منفی آن توجه کنید. در سال جاری مریخ مدت زیادی در نشانه…

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) دی

دی آگاه باشید که این هفته فرصت مناسبی است برای تعیین تکلیف کارهای مربوط به بیمه ، مالیات، ارث و میراث و امثال این موارد. در این هفته تمام این کارها را با موفقیت به انجام خواهید رساند. اگر در طول هفته دچار کمبود انرژی و خستگی شدید، به خود…

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) آذر

آذر در این هفته اگر برنامه‌هایی جهت مسافرت ، رفتن به خارج از کشور یا تحصیلات دانشگاهی دارید، احتمالا لغو خواهد شد یا به تاخیر خواهد افتاد. از فرصت به دست آمده استفاده کنید و پروژه‌های ناتمام خود را به اتمام رسانید و باقی زمان را…

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) آبان

آبان به نظر می‌رسد در این هفته دچار تنش‌هایی با پدر و مادر یا رئیس خود خواهید شد یا مشکلات قدیمی که کهنه شده‌اند، دوباره قوت می‌گیرند. خوشبختانه راه حل های مناسبی هم هم جلوی راه شما قرار می‌گیرد. کافی است منطقی فکر کنید و با هیجان…

فال هفتگی ( دوشنبه ۸ مرداد تا یکشنبه ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۷ خورشیدی) مهر

مهر طی این هفته با دوستان قدیمی خود ملاقات خواهید کرد و خاطرات گذشته خود را مرور می‌کنید. خوب است این روزها را هم به خاطراتی خوب تبدیل نمایید. از این هفته کمال استفاده را بکنید و با رفقای قدیمی خود تماس بگیرید. شما در این…

فال هفتگی شهریور

شهریور فال هفتگی متولدین شهریور این روز‌ها ممکن است مشکلات کوچکی در رابطه با سلامتی شما پیش آید. اما حواستان باشد که هفته جاری زمان مناسبی برای خرید است. این فرصت فوق‌العاده را از دست ندهید. در حال حاضر در حال انجام کارهای پنهانی هستید…

فال هفتگی مرداد

مرداد فال هفتگی متولدین مرداد فال هفتگی: به نظر می‌رسد در این هفته مرتکب اشتباهاتی شوید و یا این‌که قرار‌ها یا اتوبوس را از دست دهید و از این بابت عصبانی شوید. احتمالا وسایل خانه‌تان دچار خرابی شود. مهم‌تر از همه ممکن است از لحاظ سلامتی…

فال هفتگی تیر

تیر فال هفتگی متولدینتیر فال هفتگی : خرید‌های اضافه نکنید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. پیش از این که اقدام به خرید کالا یا هر تصمیم دیگری اول فکر کنید و سپس عمل کنید. به نظر می‌رسد با عقب رفتن عطارد، تاثیراتی روی اموال و دارایی…

فال هفتگی خرداد

خرداد فال هفتگی متولدین خرداد خورشید در این هفته به شدت بر خردادی‌ها می‌تابد. این فرصت طلایی را از دست ندهید، زیرا هفته جاری زمان مناسبی برای خرید‌هایی اعم از لباس و وسایل شخصی و چیزهای دیگر است. احتمالا تا یک سال آینده چنین فرصت فوق…