فال روزانه آکا ایران

فال روزانه و طالع بینی ازدواج دختران آکاایران

فال روزانه آکا ایران
طالع بینی ازدواج آکاایران

طالع بینی ازدواج دختر متولد فروردین

برخی اعتقاد دارند که « عشق از زندگی جدا بوده است» اما این موضوع می‌تواند برای هر کسی صادق باشد غیر از زن متولد فروردین. مشخص نیست باید به کسی که عاشق زن فروردینی شده است تبریک گفت یا اظهار تاسف. زن متولد فروردین عشق را تمام زندگی و هستی خود می‌داند و بسیار در دنیای خود مشغول است. اما این را به خوبی می‌داند که بدون یک مرد هم می‌تواند به زندگی خود برسد زیرا احساسات عاشقانه تنها در ازدواج اتفاق نمی‌افتد. او ایجاد حس عشق در هر زمینه ای از زندگی را به خوبی می‌داند…..

ادامه مطلب

 

Image result for line png

طالع بینی ازدواج دختر متولد اردیبهشت

زن متولد ماه اردیبهشت عاشقانه طبیعت را دوست دارد . او نسبت به فرزندان خود بسیار حساس است و به همین خاطر ممکن است فرزندانش حس کنند که او سخت گیر است. او برای همسر خود فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های زیادی خواهد کرد. ساز و آواز بخش جدانشدنی از زندگی اوست. قلب او به اندازه دریا وسعت دارد و همواره آرزوهای بزرگ و زیادی در سر می‌پروراند. حال حتما به این موضوع فکر می‌کنید که چگونه قلب دختر مورد علاقه خود که اتفاقا متولد اردیبهشت است را بدست آورید؟…

ادامه مطلب

Image result for line png

طالع بینی ازدواج دختر متولد خرداد

علاقه‌مندی‌های دختر متولد خرداد ممکن است برای شما کمی عجیب و گیج کننده باشد اما نگران نباشید. عمیقا به این موضوع باور دارد که ماهی برای سلامت مغز مفید است پس اگر قصد این را دارید که او را عاشق خود کنید به ماهی علاقه مند شوید. پول زیادی برای پست پرداخت می‌کند زیرا به فرستادن کارت پستال و انواع تبریک‌ها علاقه مند است. پس اگر با او باشید خروارها کارت پستال دریافت خواهید کرد….

ادامه مطلب

Image result for line png

طالع بینی ازدواج دختر متولد تیر

متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است.او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود کمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.در عرض ماه سه چهار مرتبه….

ادامه مطلب

Image result for line png

طالع بینی ازدواج دختر متولد مرداد

زن متولد مرداد خواهان زندگی مجلل است. او به خود افتخار می‌کند و دوست دارد که خود زمام امور را به دست گیرد. همواره می‌خواهد دیگران از او تمجید کنند و هر چیزی که در ارتباط با خودش باشد را در بهترین حالت می‌خواهد. او کمدی پر از لباس‌های ….

ادامه مطلب

 

 

نظرات بسته شده است.