فال روز به روز 15 شهریور

منتشرشده توسط eni در تاریخ

فال 15 شهریور

Image result for Astrology

      بهار

===========================================

 

 

فال روز 15 شهریور متولد فروردین

افراد ممکن است از تفاوت‌ها و شباهت‌های میان احساس دوستی و عشق دچار اشتباه شوند اما شما خیلی با این موضوع درگیر نیستید. شما می‌توانید به خوبی شباهت‌ها و تفاوت‌های میان این دو را تشخیص دهید. سوالی هم اکنون ذهن شما را درگیر نکرده است. سعی خود را بر آن دارید که به نیازهای سایر افراد توجه کافی داشته باشید زیرا ممکن است به صورت ناآگاهانه به آنان بی توجهی کنید.

فال روز 15 شهریور متولد اردیبهشت

ونوس سبب شده است که شما را به ایجاد روابط دوستانه سوق دهد. شما تمام نلاش خود را می‌کنید که خویش را با فرد دیگری سازگار کنید. اما امروز درحالیكه رویاهای شما با واقعیات زندگی روزمره تان منافات دارند، شما در برابر افكار مبهم از پا در می‌آیید. هنوز هم ممكن است حقایق مهمی‌ را از دست دهید، بنابراین یك یا دو روز صبر كنید و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید.

ونوس سبب شده است که شما را به ایجاد روابط دوستانه سوق دهد. شما تمام نلاش خود را می‌کنید که خویش را با فرد دیگری سازگار کنید.

فال روز 15 شهریور متولد خرداد

در حال حاضر تصورات رویایی از تجربیات عملی جالب‌تر به نظر می‌رسند، اما این سخن بدین معنی نیست كه شما تلاش می‌كنید تا اتفاقی بیفتد. حتی اگر شما قبلاً در دوستی‌هایتان ثابت قدم بوده باشید،  ولی امروز دوست دارید عضو جدیدی را برای تفریح كردن معرفی كنید. متاسفانه بهتر است بعضی از رویاها را فراموش كنید، بنابراین قبل از اینكه افكارتان را با دیگران در میان بگذارید در موردش فكر كنید.

 

تابستان

===========================================

 

فال روز 15 شهریور متولد تیر

خیال نکنید روز آرامی در پیش دارید زیرا افلاک به شیوه‌ای قرار گرفته اند که منجر به ایجاد افکار ناراحت کننده خواهند شد. ایده‌های خوبی در سر دارید اما باید آنها را پرورش دهید تا ارزشمند شوند و گرنه کسی به آنها توجه نخواهد کرد. روزهای آرامی در پیش دارید. بهتر است کارهای نیمه تمام خود را به اتمام رسانید.

فال روز 15 شهریور متولد مرداد

شما از ظاهر افراد ، قادر به فهمیدن درون آنها نخواهید بود. به جای این که در ذهن خود درگیر باشید و مدام فکر کنید، آنها را به زبان آورید. سعی کنید طرز صحبت کردن شما، لطافت و مهربانی شما را نشان دهد. وقتی که این گونه باشید آنها نیز دوست دارند که بیشتر با شما هم صحبت شوند. اما اگر مدام با آنها مخالفت کنید، آنها نیز به شما اهمیت نخواهند داد.

فال روز 15 شهریور متولد شهریور

احتمالا امروز دیگران شما را یک فرد دست و پا چلفتی قضاوت کنند، در حالی که شما کار خود را به خوبی انجام می‌دهید و نیازی به ایجاد تغییر در شما وجود ندارد. بهتر است این روزها بر خودتان متمرکز شوید و آرزو و اهداف جدیدی برای خود تعریف کرده و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

 

پاییز

===========================================

فال روز 15 شهریور متولد مهر

شب گذشته خواب مهمی دیدید . شما کل روز را به این خواب فکر می‌کردید و نسبت به آن حساس شده اید. اما هم اکنون سعی کنید که در حال زندگی کرده و به آن فکر نکنید. در ضمیر ناخودآگاه خود چیزهایی را احساس می‌کنید که آنها پاسخ سوالاتی هستند که مدت‌ها با آنها فکر می‌کردید.

فال روز 15 شهریور متولد آبان

احتمالا امروز یکی از دوستانتان شما را به یک دورهمی دعوت کند . اگر فکر می‌کنید که در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد اما باز هم به نفع شما است که این دعوت را قبول کنید. شما در این دورهمی باید با افراد ارتباط برقرار کنید زیرا با این کار فرصت‌های ویژه ای نصیب شما خواهد شد.

فال روز 15 شهریور متولد آذر

در سر کار خود با فشار کاری زیادی مواجه می‌شود . بهتر است بیشتر از توانایی تان مسئولیت قبول نکنید زیرا به نفع شما نیست. موفقیت زمانی اتفاق می‌افتد که بین کارها و تعهدات خود توازن برقرار کنید و به تمام وظایف خود رسیدگی کنید.

زمستان

===========================================

فال روز 15 شهریور متولد دی

این روزها بیش از هر زمان دیگری علاقه دارید که با خانواده خود وقت بگذرانید. احتملا احساس میکنید که تصمیمات اشتباهی اخذ کرده اید. بهتر است گذشته و حال را با هم مقایسه نکنید و تا جایی که می‌توانید در زمان حال زندگی کنید. سفر کردن به زمان گذشته وقتی که با آه و افسوس همراه باشد کار مناسبی نیست.

فال روز 15 شهریور متولد بهمن

امروز اعتماد به نفس شما فوق العاده زیاد است لذا می‌توانید به مبارزه با سخت ترین مشکلات بروید و پیروز مندانه بازگردید. شما در این روز به هیج وجه از شکست نمی‌ترسید . بهتر است زمان خود را به فکر در اتفاقات بد گذشته هدر ندهید . سعی کنید کارهای نصفه و عقب افتاده خود را به اتمام رسانید.

فال روز 15 شهریور متولد اسفند

احتمالا امروز رئیس یا همسرتان به تمام درخواست‌های شما پاسخ منفی بدهند و شما بابت این موضوع ناراحت خواهید شد. عکس العمل شما به این صورت خواهد بود که برای رسیدن به آنها می‌جنگید . بهتر است در برابر مخالفان خود واکنش تند نشان ندهید و صبر و شکیبایی پیشه کنید .