فال روز به روز 6 شهریور

فال 3 شهریور

      بهار

===========================================

 

 

فال روز 6 شهریور متولد فروردین

اتفاقات عجیبی در محل کار شما افتاده است و شما را نگران کرده است. اما اگر شما تمام وظایف خود را انجام داده اید و ساعت‌ها تلاش کرده اید پس نیازی به ناراحتی نیست.  اگر در حال حاضر در شرایط سختی قرار دارید، آگاه باشید که پافشاری چیزی را درست نمی‌کند بلکه همه چیز خودش حل خواهد شد. خودتان را شرایط جدید سازگار کنید.

فال روز 6 شهریور متولد اردیبهشت

اخیرا یک پیشنهاد و فرصت رویایی به شما داده شده است. اگر تمام مسئولیت‌های خود را به انجام رسانده اید باید به اندازه کافی فکر کنید که باید برای این فرصت فوق العاده چه کارهایی را انجام دهید. شما به نسبت قبل عاقلانه تر رفتار می‌کنید و این به خاطر تجاربی است که به دست آورده اید.

فال روز 6 شهریور متولد خرداد

جلوی احساسات و ابراز آن را در خود نگیرید. چون امروز روز بروز احساسات برای شما است. از سویی دیگر باید بدانید که که به زبان آوردن هر آنچه که در ذهن دارید کار درست و پسندیده ای نیست. به همین خاطر شایسته است پیش از حرف زدن درباره هر چیزی ابتدا خیلی خوب به آن فکر کنید.

 

تابستان

===========================================

 

فال روز 6 شهریور متولد تیر

خوشحال باشید زیرا شما نسبت به گذشته شجاع تر شده اید و عزم خود را جزم کرده اید تا متفاوت عمل کنید. خوشبختانه نسبت به نظرات دیگران درباره خودتان نگران نیستید و داوری‌های دیگران درباره شما باعث عقب نشینی شما نخواهد شد. شانس در اطراف شما پرسه می‌زند و به همین خاطر به سمت جلو در حال حرکت هستید. محدودیت‌هایی که قبلا برای خود بوجود آورده بودید را از خاطر ببرید.

فال روز 6 شهریور متولد مرداد

احتمالا کارهایی از قبل دارید که آنها را انجام نداده‌اید و عقب مانده اند. آگاه باشید که امروز زمان مناسبی برای انجام و به پایان رساندن آنهاست. یکی از مهم ترین کارها تماس یا نامه با یک فرد است که مدت‌هاست آن را به تعویق انداخته اید. برای اینکه نقاط کدورت بین خود و دیگران را از بین ببرید باید تمرکز و انرژی زیادی صرف کنید اما به نفع شما خواهد بود.

فال روز 6 شهریور متولد شهریور

به سمت تفریح و خوشگذرانی سوق داده می‌شوید اما باید آگاه باشید که بایستی وظایف و مسئولیت‌های مهم و روزانه خود با انجام دهید. البته که تفریح و گشت وگذار هم ضروری به نظر می‌رسد و باید زمانی را هم به آن اختصاص دهید. شما باید زمان مناسبی را برای ورزش، فعالیت اجتماعی و … نیز در نظر بگیرید.

 

پاییز

===========================================

فال روز 6 شهریور متولد مهر

احتمالا امروز نیاز خواهید داشت که بیشتر به امور خانوادگی خود بپردازید. این کار به هیچ وجه برای شما سخت نیست اما امکان دارد به کار و حرفه شما لطمه وارد کند. غر زدن را رها کنید و بر حسب اولویت به انجام کارها بپردازید . وقتی یک لیست مناسب تهیه کنید و بر اساس آن کارهایتان را انجام دهید، از سرعت انجام آنها شگفت زده خواهید شد.

فال روز 6 شهریور متولد آبان

در هنگام بیماری، مراقبت‌ها افزایش پیدا می‌کند و سلامت ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد اما باید به این نکته توجه کنید که در حین سلامتی هم باید به وضعیت جسمانی ، ورزش و تغذیه‌تان توجه کنید. هر چه که بیشتر مراقب نحوه تغذیه خود باشید، سلامتی شما بهتر خواهد بود.

فال روز 6 شهریور متولد آذر

به نظر می‌رسد پولی که دارید کفاف خرج‌های شما را نخواهد داد زیرا به طور کلی فراموش کرده اید که چقدر درآمد دارید و چقدر باید خرج کنید. پول هیچ کسی نامحدود نیست و همه برای خرج کردن برای خود حد و مرزی قائل می‌شوند. شما باید بین دخل و خرج خود تناسب ایجاد کرده و بر آن متمرکز شوید.

زمستان

===========================================

فال روز 6 شهریور متولد دی

امروز زمان مناسبی برای اطمینان بر دوستان و همکارانتان است زیرا قطعا به شما کمک خواهند کرد. اما خواسته‌ها و انتظارات زیادی از آنان نداشته باشید زیرا ممکن است به کلی درخواست شما را رد کنند. شما باید بیاموزید که ایجاد روابط معقولانه یک اصل مهم است و هیچ کسی به تنهایی نمی‌تواند کار مهمی انجام دهد.

فال روز 6 شهریور متولد بهمن

گویا امروز چیزی را از نزدیکانتان مخفی می‌کنید و این کار شما مسبب ناراحتی خواهد شد. بهتر است مسائل را همانطور که هستند به اطرافیانتان بگویید. باید به این نکته توجه داشته باشید که حقیقت خیلی زود آشکار می‌شود. تمام کارهایی که باید در حق دیگران انجام میدادید و یا دیگران باید در حق شما انجام می‌دادند باید زودتر انجام شود زیرا صداقت رو یک رویی مهم ترین چیز در زندگی است.

فال روز 6 شهریور متولد اسفند

امروز بیش از هر روز دیگری خوشحال و شاداب خواهید بود. آگاه باشید که بهتر است احساسات خود را با دیگران درمیان بگذارید تا این که آنها را پنهان کنید. پنهان کردن افکار و احساساتتان می‌تواند منجر به ایجاد مشکل شود. شما هیچ گاه نمی‌توانید بر فرد دیگری کنترل داشته باشید پس همه تمرکزتان را بر خودتان معطوف کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.