فال متولد 30 اردیبهشت

30 اردیبهشت

 

عدد 2، سیاره زهره و ماه بر متولدین 30 اردیبهشت غلبه دارد. لذا افرادی که در این روز به دنیا آمده‌اند دارای خصوصیات زیر هستند.

ناخودآگاه و بی اختیار علاقه دارند تا در جامعه دارای اعتبار و آبرو شوند. خود آنها دارای قوه خلاقیت خوبی هستند، البته می‌توانند ایده‌های سایرین را نیز به خوبی اجرا کنند. در اجتماع فعال بوده و دوست دارند با سایرین در ارتباط باشند. به سفر و موضوعات علمی علاقه داشته و ذهن باهوشی دارند. در سخن گفتن چیره دست بوده و از این طریق بر دیگران تاثیر می‌گذارند. قوه تشخیص و تخیل او قوی است. پیرو قانون هستند و احتمالا در سنین جوانی به شخصی سالمند علاقه مند خواهد شد. عمده موفقیت او در کنار آب مثل رودخانه ، دریا یا دریاچه اتفاق خواهد افتاد.

  • گنجینه‌ی لغات او قوی است لذا می‌تواند نویسنده و سخنور خوبی باشد.
  • اعتماد به نفس بالایی دارد.
  • ممکن است دوستان بد اطراف او را احاطه کنند.
  • به نویسندگی علاقه زیادی دارد.
  • بیشتر پیشرفت او پس از ازدواج اتفاق می‌افتد.

مسائل مالی و درآمد متولد 30 اردیبهشت

پس از سن 38 سالگی پیشرفت زیادی در کسب درآمد خواهد داشت. او علاقه‌ای به پس انداز کردن ندارد و برای عزیزانش بسیار خرج می‌کند. گاهی در اوضاع مالی او نوسان ایجاد می‌شود. بهتر است از قمار و سوداگری خودداری کند. او از هنر خود می‌تواند به کسب درآمد بپردازد. در کل از لحاظ مالی خوش شانس است و از طریق شراکت یا ازدواج سود برایش حاصل می‌شود.

شغل و رشته تحصیلی متولدین 30 اردیبهشت

مشاغل زیر تنها یک پیشنهاد هستند و فرد بایستی طبق علاقه خود شغلی را برای خود برگزیند.

شخصیت او جذبه‌ی زیادی دارد، به همین خاطر او می‌تواند به یک سیاستمدار، نویسنده یا سخنور عالی تبدیل شود. مشاغلی مانند حسابداری، حقوق، پزشکی، و مدیریت فروشگاه نیز برای او بسیار مناسب است.

وضعیت بیماری و سلامتی متولدین 30 اردیبهشت

بیماری‌هایی که در این بخش به آنها اشاره می‌شود، فقط احتمالات هستند و نگرانی و استرس در مورد آن جایز نیست. تنها بایستی مراقبت بیشتری در این زمینه ها لحاظ شود.

ممکن است از ناحیه صفرا یا اعصاب دچار مشکلاتی شود. احتمال ضعف، آسم و دیابت نیز وجود دارد. بهتر است زمان طولانی زیر تابش شدید آفتاب قرار نگیرد.

مرد متولد 30 اردیبهشت به عنوان همسر

به خانه و خانواده‌ی خود اهمیت زیادی می‌دهد. گاهی سستی وجود او را فرا می‌گیرد. انتظار دارد که همسرش در هر حالتی آراسته باشد. دوست دارد که با زنی ثروتمند ازدواج کند. اجتماعی است و همواره افراد زیادی به خانه‌ی او در حال رفت و آمدند. پاکیزگی را دوست دارد اما اتاق خودش اکثرا درهم برهم است.

زن متولد 30 اردیبهشت به عنوان همسر

دوست دارد در سنین پایین ازدواج کند. در برابر مشکلات با کمال آرامش ایستادگی می‌کند. هوشمند و با ذکاوت است. اجتماعی است و افراد زیادی به خانه او می‌آیند. به خود و شخصیت خود افتخار کرده و همواره از گران ترین لباس ها استفاده می‌کند.

روز‌های خوش یمن متولد 30 اردیبهشت

روزهای دوشنبه، سه شنبه، جمعه و تاریخ‌های دوم و ششم برای متولدین 30 اردیبهشت فرخنده است.

رنگ‌های خوش یمن متولد 30 اردیبهشت

رنگ‌های سفید، کرم و آبی برای متولدین 30 اردیبهشت مناسب است. پیشنهاد می‌شود از این رنگ‌ها برای وسایل خود استفاده کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.