ویژگی‌های متولدین ماه مرداد

Image result for ‫متولدین مرداد‬‎

مردادی‌ها مانند تیرماهی ها علاقه‌ی فراوانی به دریافت کادو، گل و توجه و تعریف دارند. برای این که به چشم یک فرد متولد مرداد بیایید بایستی، در هر موقعیتی به او توجه کرده و از او تعریف کنید. آن‌ها می‌خواهند که همه‌ی توجه فرد مقابلشان به او باشد و نه هیچ چیز دیگر.

همواره از این که از ظاهر، زیبایی، رفتار، تیپ و … آن‌ها تمجید کرده‌اید، مطمئن باشید. یک مرداد ماهی عاشق این است که هدیه دریافت کند و همیشه در مرکز توجهات قرار گرفته باشد. اگر توجه کنید، متوجه خواهید شد که همیشه یک مردادی در مکان‌هایی مانند رستوران صندلی یا میزی را انتخاب می‌کند که در معرض دید همگان باشد.

مرداد ماهی‌ها بسیار پرتحرک اند به همین خاطر ممکن است مقدار ساعتی که به خواب اختصاص می‌دهند، بسیار کم تر از سایرین باشد.

مردادی‌ها ارتباطات و روابط گسترده و به تعداد زیاد ایجاد می‌کنند و از صحبت کردن با سایرین لذت می‌برند اما دوست ندارند که شریک زندگی شان چنین کاری کند.

همیشه به او ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر در زندگی شما مهم هستند و گرنه ممکن است بی درنگ طغیان کرده و شما را از خود برانند. همیشه او را در مرکز توجه خود قرار دهید در غیر این صورت حسادت زیادی درون آن‌ها شعله ور می‌شود.

مرداد ماهی‌ها خودپسند و مغرور هستند و اعتماد کاذب به خود دارند. بهتر است در زندگی با او این ویژگی را پذیرفته و سعی در تغییر آن نداشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.