فال پی ام سی (PMC)

فال پی ام سی

فال این هفته در pmc family شبکه

برخی از افراد به هیچ نوعی از فال و طالع بینی اعتقاد ندارند و آن را خرافات می‌پندارند. اما برخی دیگر اینطور فکر نمی‌کنند. عده‌ی زیادی از افراد هر روز جمعه منتظر پخش فال پی ام سی هستند . اما ممکن است به دلیل کمبود وقت نتوانند آن را مشاهده کنند. بنا به درخواست بی شمار کاربران فالگو بر آن شدیم تا این فال را تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا به این طریق دسترسی شما به این فال را تسهیل نماییم.

 

فال pmc فال هفتگی pmc ، پی ام سی| فروردین : اولویت خود شما هستید!

خودتان را دوست داشته باشید و حتی اگر شده یک بار خودتان را در اولویت قرار دهید. شما در حال حاضر به این که به خودتان فکر کنید احتیاج دارید. زیر بار تصمیمی که برای شما گرفته شده نروید و چیزی را امضا نکنید، مگر با میل و رضایت. عشق در زندگیتان جاریست و یا به زودی جاری خواهد شد. حرفی که منتظر شنیدنش هستید به زودی خواهید شنید.

 

فال pmc

فال هفته PMC  | متولدین اردیبهشت :صحبت با نزدیکان و عزیزان خود را فراموش نکنید!

در بیان منظورتان با مشکل روبرو می شوید. سعی نکنید قصد یا منظورتان را برای کسی توضیح دهید زیرا هیچ‌ کس گوش نمی‌کند. سعی کنید از بحث‌هایی که باعث عصبانیت و نگرانی‌تان میشود دوری کنید. با او که برایتان عزیز است صحبت کنید. احساس می کند به او بی‌توجه هستید. شما اخیرا بیشتر اوقاتتان را صرف فعالیت‌های کاری کردید.

 

فال pmc

فال  هفتگی PMC | متولدین خرداد : خوشحال باشید زیرا به درآمد شما افزوده خواهد شد!

به او محبت کنید تا هم خودتان خوشحال شوید و هم او. فکر آغاز کار یا فعالیت جدید را به بعد واگذار کنید. در موقعیت خوب مالی و فکری قرار دارید. به درآمدتان اضافه می شود و جبران عقب افتادگی های مالی گذشته خواهد شد. فقط به شرطی که نا امیدی را رها و تلاش کنید. ایمان به خودتان را به دلتان برگردانید. به نتیجه ای که می خواهید بگیرید می رسید.

 

فال pmc

فال هفته PMC | متولدین تیر  : رویداد کوچکی مسبب خوشحالی زیاد شما خواهد شد!

حواستان باشد آباد کردن خرابه های دیگران وظیفه شما نیست. تا از شما کمکی خواسته نشده خودتان را درگیر هیچ ماجرایی نکنید وگرنه در نهایت ناباوری بدهکار هم خواهید شد. در مورد یک مسئله احساسی دست و پای خود را گم خواهید کرد. یک اتفاق کوچک دلتان را پر از خوشی و شادی می کند. بهتر است فعلا خوددار باشید.

 

فال pmc

فال پی ام سی جدید | متولدین مرداد  :سعی کنید بداخلاق نباشید!

رازی که در دل دارید فعلا با کسی در میان نگذارید. سرتان را با کارهایی که خوشحالتان می کند گرم کنید تا لحظه ها و روزهای انتظار بگذرد. برای رفتن به یک میهمانی خرید مهمی خواهید کرد. گره از آبروهایتان باز کنید و با مردم با روی خوش برخورد کنید تا همه کارهایتان بهتر پیش برود. از بدخلقی به جایی نمی رسید.

 

فال pmc

فال هفتگی PMC | متولدین  شهریور : مراقب باشید زیرا ممکن است کنترل امور از فرمان شما خارج شود!

شما عادت دارید امروز برای ماه آینده برنامه ریزی کنید اما فردا آن را فراموش می کنید و جزئیات کوچک را به هنگام عمل کردن از یاد می برید. این روزها همه چیز بهم ریخته و گیج کننده است. حواستان را نمی توانید جمع کنید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده. این اواخر همه چیز به نظرتان خسته کننده است.

 

فال pmc

فال هفته PMC | متولدین مهر : هر چقدر که می‌توانید برای خود پول ذخیره کنید!

شخصی به کمکتان خواهد آمد تا از طوفان بگذرید، به شرط آنکه همین حالا لجبازی را کنار بگذارید و از او کمک بخواهید. اوضاع مالی و کاری تان به طرز غیرقابل باوری رو به بهبود خواهد رفت و از دل نگرانی هایتان کم خواهد شد. بهتر است این روزها تا می توانید پس انداز کنید. برای گفتن یک حرف عجله خواهید کرد، اما ایرادی ندارد.

فال pmc

فال هفته PMC جدید |  متولدین آبان   : حتی یک ثانیه از وقت خود را به بیهودگی نگذرانید!

هدیه ای دریافت کرده اید که برایتان بسیار با ارزش است. در نگهداری آن کوشا باشید تا غصه نخورید. منتظر یک اتفاق عاطفی شیرین باشید تا از ته دل بخندید. در تحصیل و کارتان در حال پیشرفت هستید و ایده های عالی به ذهنتان می رسد. پس به جای رویا پردازی بهتر است عمل کنید. وقتتان را تلف نکنید.

فال pmc

فال هفته pmc | متولدین آذر : تنها تکیه گاه شما، خودتان هستید!

پیش از این بارها احساس کرده اید که بن بست رسیده اید و نمی توانید روی کسی حساب کنید. یادتان نرود که شما می توانید به خودتان تکیه کنید. همین امروز از قید و بندها رها شوید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و بلند شوید. این بار هیچ چیز جلودار شما نیست. بر سر یک دو راهی قرار می گیرید. بهتر است هیچ عکس العملی نشان ندهید.

فال pmc

فال PMC  | متولدین دى :  بهتر است در روابط عاطفی خود لجبازی را کنار بگذارید!

اطرافیان را با رفتارتان کلاقه نکنید. کمی آرامتر باشید. لزوما آنچه در سر و دل شما می گذرد آنها نباید بفهمند. برای یک دعوی حقوقی بهتر است بیشتر متمرکز باشید و زمان را از دست ندهید. در مورد مسئله عاطفی تان، چون یار ناز نماید شما نیاز کنید. لجبازی فقط شما را از هم دور می کند.

فال pmc

فال هفتگی جدید PMC | متولدین بهمن : شما مرکز دنیا نیستید!

حرف بزنید تا راه درست را پیدا کنید. یادتان نرود که دنیا حول محور شما نمی گردد. این روزها اینقدر فکرتان درگیر است که حتی به راحتی نمی توانید با کسی صحبت کنید و یا درباره مشکلتان حرف بزنید. به کسی علاقمند می شوید که کاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است. به یکی از اهدافتان نزدیکتر از همیشه هستید.

فال pmc

فال PMC جدید |  متولدین اسفند : پول خود را بیهوده هدر ندهید!

سر خودتان را زیاد با دوستان شلوغ نکنید زیرا با این کار نمی توانید به طور دلخواهتان پیشرفت کنید. بی دلیل پول خرج نکنید تا بر سر مسایل مالی جر و بحث نکنید. با توجه به شرایط موجود در حال حاضر بهتر است تا جایی که امکان دارد کمتر خرج کنید. وسایل با ارزش تان را در جای امن نگهدارید تا از دیگران دلخور نشوید.

 

فال PMC
فال PMC

 

 

فال ازدواج همه‌ی ماه ها | شخصیت شناسی از روی رنگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.