ویژگی‌های متولدین ماه اردیبهشت

Image result for ‫اردیبهشت‬‎

هرگز کاری نکنید که حس حسادت یک اردیبهشتی برانگیخته شود. یک فرد متولد اردیبهشت به شدت تحت تاثیر احساسات درونی خود است. او ارزش زیادی برای احساسات و عواطف خود قائل است و در مقابل به احساسات شخصی که با آن روبروست بسیار احترام می‌گذرانند. به همین دلیل همسران افراد اردیبهشتی اغلب خوشبخت ترینان عالمند.

غذا خوردن و انواع خوراکی ها چیزهای مورد علاقه‌ی یک اردیبهشتی است پس غذاهای مورد علاقه او می‌تواند بهترین هدیه به وی باشد.

اگر می‌خواهید به قلب یک فرد متولد اردیبهشت راه یابید، یک فضای رویایی به اضافه‌ی موزیک آرام و عاشقانه، تعدادی شمع و گل و همچنین محبت‌های بی دلیل و با دلیل را هیچ گاه از یاد نبرید.

فرزند اردیبهشت به شدت دست و دل بازند، خصوصا برای شریک زندگی و فرزند و دوستانشان پس منتظر کادوهای او باشید که به هر مناسبتی برای شما تهیه می‌کند.

هیچ گاه بی دلیل یا از روی تزویر از او تعریف نکنید چون سریعا متوجه خواهد شد. برای ایجاد ارتباط به او وقت دهید زیرا او در این کار بسیار کند عمل می‌کند، اما اگر به اندازه کافی صبور باشید، در نهایت عشقی ناب و بی پایان را به شما هدیه خواهد کرد.
اردیبهشتی ها از دروغ متنفرند و شخصیتی فوق‌العاده وابسته و احساسی دارند. آن‌ها برای انتخاب شریک زندگی به دنبال کسی مشابه خود هستند. هرگز آن‌ها را مجبور به تصمیم گیری نکنید چون در این صورت به یک فرد لج باز مبدل خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.