ویژگی‌های متولدین ماه فروردین

Image result for ‫متولد فروردین‬‎

 

هرگز در امور شخصی یک فروردینی تجسس نکنید. یک انسان متولد فروردین فقط به دنبال رفع نیازهای خود است و ممکن است کمی خودخواه دیده شود.

به راحتی تسلیم احساسات و ابراز علاقه او نشوید. زیرا اگر به آسانی تسلیم او شوید، او به همان آسانی شما را رها خواهد کرد و می‌رود.

یک فرد متولد ماه فروردین اغلب  به افرادی گرایش پیدا می‌کند که شخصیتی کاملا مستقل و رها دارند، کسانی که هر روز خود را با اعتماد به نفس آغاز می‌کنند و هر روز را یک فرصت جدید برای پیشرفت قلمداد می‌کنند. گاها ممکن است از یک فروردینی کارهایی غیرمنتظره و عجیب ببینید.

همیشه در برابر فروردینی‌ها متکبر و سربلند ظاهر شوید. دائما به خاطر کارهایشان آن‌ها را تشویق کرده و علنا به او یادآوری کنید که از اینکه او در کنار شماست افتخار می‌کنید.

همواره این نکته را به خاطر داشته باشید که هیچ گاه در اعمال خصوصی او دخالت نکنید و به خاطر کارهایش از او ایراد نگیرید. به دوستان او نیز احترام بگذارید چون او به دوستانش علاقه زیادی دارد.

سعی کنید از یک فروردینی هیچ وقت پول قرض نگیرید. اگر او از شما درخواستی از شما داشت و شما به او جواب منفی دادید و خواسته او را رد کردید، منتظر عکس‌العمل تند و عجیب و غریب او باشید. پس بهتر است پیش از رد کردن خواسته او، حسابی خود را آماده کنید!

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.